در تازه‌ترین اتفاق در فروشگاه تجهیزات آتش‌ نشانی هایپرفایر برند آریاکوپلینگ (Arya Coupling) به عنوان ششمین برند ایرانی وارد فروشگاه هایپرفایر شد. از این پس کاربران هایپرفایر می‌توانند با اطمینان و با مناسب‌ترین قیمت‌ها محصولات این برند در دسته تجهیزات اطفا حریق از فروشگاه هایپرفایر خریداری نمایند.

محصولات زیر هم‌اکنون در فروشگاه هایپرفایر به فروش می‌رسد:

شیرفلکه برنجی آریا کوپلینگ (Brass pulley valve Arya Coupling)

شیر فلکه آتش نشانی آرام بازشو آریاکوپلینگ ابزاری برای کنترل جریان آب در سیستم‌های آبرسانی آتش نشانی بوده و با انواع اتصالات آلمانی (STORZ) و انگلیسی (BS) سازگار است.

نازل فلزی 1.5 آریا کوپلینگ (Metal nozzle 1.5 Arya Coupling)

نازل آتش نشانی در انواع مختلفی تولید می‌شود. برخی از نازل‌ها برای استفاده عموم ساخته می‌شوند. اما برخی دیگر مخصوص استفاده آتش نشانان و افراد آموزش دیده در عملیات اطفای حریق است. این نوع نازل‌ها به کمک یک کوپلینگ رزوه‌ای به شیلنگ آتش نشانی تخت متصل شده و و در دو حالت پاشش اسپری مخروطی و جت در عملیات اطفای حریق توسط آتش نشانان قابل استفاده است.

هیدرانت آلومینیوم آریا کوپلینگ (Aluminum hydrant َArya Coupling)

هیدرانت رابط بین کوپلینگ متصل بر روی شیلنگ آتش نشانی و شیر فلکه آتش نشانی می باشد.

شما مشتری گرامی، قادر خواهید بود تا تجهیزات اطفاء حریق را در انواع برندها، از طریق فروشگاه اینترنتی هایپرفایر مشاهده و به صورت آنلاین ثبت سفارش نمایید تا در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت، از این محصولات در آپارتمان و یا محل کسب و کار خود استفاده کرده و امنیت خود و اطرافیانتان را تضمین کنید.