با توجه به تمامی خطرهای آتش سوزی که روزانه زندگی ما وعوامل زیست محیطی را تهدید می نماید شرکت آشکارسازان ایرانیان فعالیت خود را در تولید تجهیزات ایمنی از سال ۷۳ در شهر تبریز آغاز نمود. این شرکت با 27 سال سابقه ی کار در عرصه تولید، درسال 1390 با استفاده از تجارب بهترین کارشناسان مجرب اقدام به تولید و طراحی بهترین تجهیزات سیستم های اعلام حریق ایرانی با برند تسلا نموده است. شرکت تسلا برای اولین بار در ایران در سال 1393 توانست اقدام به ساخت آزمایشگاه تخصصی سیستم و ابزارهای اعلام حریق برپایه ی دستورالعمل ها و خطوط راهنمای ISIRI و EN54 کند که با تلاش فراوان و روز افزون توسط تیم اجرایی تسلا،آزمایشگاه تسلا توانست در لیست سازمان استاندارد قرار بگیرد.تمامی محصولات شرکت آشکارسازان ایرانیان (تسلا) اعم ازدتکتوردود، شستی اعلام حریق، کنترل پنل، دتکتورحرارتی، آژیرفلاشر و…دارای تمامی استاندارد های ملی و همچنین گواهینامه های پی در پی اوروپاییه معتبربوده است.این شرکت با کار گذاشتن قطعات کم استهلاک و طول عمر بالا در تمامی سیستم های اعلام حریق محصولات خود این شرکت با اطمینان تمامی محصولات خود را با گارانتی مادام العمر ارائه می دهد تا مشتریان عزیز با خیالی آسوده بتوانند محصول مورد نظر را خریداری کنند.این شرکت دارای تمامی سیستم های اعلام حریق با استهلاکی کم و طول عمر بالای قطعات می باشد.اعم از دتکتور،آژیر،ریموت های اندیکاتور،کنترل پنل ها،شستی،آژِیرمعمولی،چراغ ریموت و تلفن کننده اعلام حریق. شما با خرید محصولات تسلا می توانید کیفیت و تضمین را هدیه بگیرید.شرکت تسلا توانسته با رونق بخشی به تولیدات داخل کشوردر جهت کمک به سرمایه داخلی کشور و اهداف آن کند و با اهدای گارانتی مادام العمر روی تمامی محصولات این امکان را صادر کرده که حمایت از کالای ایرانی صورت پذیرد.

لیست محصولات تسلا در فروشگاه هایپر فایر :

دتکتور های تسلا:

این محصول یکی دیگر از محصولاتی است که شرکت تسلا تولید می کند دتکتورهای تسلا یکی از بهترین محصولات ایرانی در عرصه ی سیستم اعلام حریق می باشد.دتکتور های تسلا دارای گارانتی مادام العمر بوده که به دود، گاز و حرارت به سرعت عکس العمل نشان می دهد.این دستگاه با قیمتی به صرفه و کیفیتی بالا عرضه می گردد و دارای استاندارد و گارانتی مادام العمر است.

آژیر فلاشر تسلا:

یکی دیگر از محصولات تولید شده در شرکت تسلا آژیر و آژیر فلاشر می باشد این محصولات در دونوع اعلام حریق می نمایند یکی فقط به صورت تولید صدا و دیگری به صورت تولید صدا و تولید نور قرمز رنگ.این محصول نیز دارای استاندارد و کارانتی مادام العمر نیز می باشد.

شستی تسلا:

شستی های تسلا یکی از بهترین و کاربردی ترین نمونه های موجود در بازار می باشد که قابل ریست می باشد و با استفاده از آن نیاز به تعویض نمی باشد فقط کافی است دکمه ی ریست را فشار دهید.این محصول نیز دارای استاندارد از سازمان آتش نشانی و گارانتی مادام العمر دارد.

کنترل پنل تسلا:

کنترل پنل های تسلا دارای زون های مختلفی می باشد این محصول طبق استاندارد های اروپا  و سازمان آتش نشانی ایران تولید شده است.تمامی محصولات اعلام حریق و اطفاء حریق به این سیستم وصل می شوند.که در حال حاضر یکی از بهترین محصولات ایرانی با گارانتی مادام العمر می باشد.

تلفن کننده تسلا:

این محصول مانند سایرمحصولات دارای گارانتی مادام العمراست.تلفن کننده ی تسلا را می توان یکی از بهترین سیستم های تولید شده دانست که دارای تاییدیه های اوروپا و استاندارد سازمان آتشنشانی می باشد.این محصول یکی از اقلام پرکاربرد در بازار می باشد که توسط شرکت تسلا تولید شده است.

فروشگاه هایپر فایر مفتخر است اعلام نماید برند تسلا به عنوان پنجمین برند ایرانی بعد از همیارانرژی، سنس، سایان و هارنس به این فروشگاه پیوسته است و از این به بعد تمام کاربران قادر خواهند بود با اطمینان محصولات متنوع این برند را در فروشگاه تجهیزات آتش‌ نشانی هایپرفایر خریداری نمایند.