یکی از موثرترین و در دست ترین تجهیزات اطفای حریق، کپسول آتش نشانی است. قیمت مناسب، امکان استفاده راحت و چندباره از آن، کپسول آتش نشانی را تبدیل به یکی از محبوب ترین تجهیزات آتش نشانی در دنیا نموده است. همان طور که در مقاله ” کپسول آتش نشانی ” اشاره شد، کپسول های آتش نشانی انواع مختلفی دارند که بنابه نوع آن در دوره های مختلف می بایست شارژ شوند.

مطابق آیین نامه شارژ کپسول های آتش نشانی، یک فرآیند کامل برای شارژ ایمن مورد نیاز است. یعنی اگر هر یک از گام های مورد نیاز شارژ، به درستی انجام نشود، کپسول شارژ شده دچار مشکل می شود و در حین حادثه مطابق انتظار عمل نمی کند که این مساله می‌تواند منجر به خسارات قابل توجه غیر قابل جبران مالی و جانی شود. به همین دلیل، مرکزی که فرآیند شارژ کپسول خود را به آن واگذار می کنید، می بایست تمامی استانداردهای لازم را برخوردار باشد.

در جدیدترین خدمت فروشگاه تجهیزات آتش نشانی هایپر فایر، امکان ثبت شارژ آنلاین کپسول آتش نشانی برای کاربران (در حال حاضر شهر تهران) فراهم شده است. هایپر فایر با همکاری شرکت اطفا همیار انرژی که یکی از خوشنام‌ترین شرکت های فعال در حوزه شارژ کپسول آتش نشانی است، اقدام به ارائه این خدمت جدید نموده است.

 

 

در صفحه “شارژ آنلاین کپسول آتش نشانی هایپرفایر” کاربر ابتدا نوع کپسول‌های خود را از بین گزینه های زیر انتخاب می کند:

  • پودر خشک شیمیایی
  • آب و فوم
  • بیوورسال
  • co2
  • fe36
  • fm200

در صورتی که کاربر بیش از یک نوع کپسول داشته باشد، به راحتی می تواند انواع کپسول درخواستی را انتخاب کند. سپس به ازای هر نوع کپسول انتخابی، کارت مخصوص آن کپسول ظاهر می شود که تمامی اوزان مربوط به آن نوع کپسول آتش نشانی را نمایش می دهد.

در این مرحله کاربر با توجه به وزن کپسول درخواستی، وزن های مطلوب را انتخاب و تعداد مورد نیاز را مشخص می کند. پس از تکمیل این فرآبند توسط کاربر، با کلیک بر روی دکمه «برای مشاهده مجموع هزینه کلیک کنید»، قیمت کل سفارش و قیمت تک تک انواع کپسول را مشاهده خواهد کرد. نکته مهم این مساله می باشد که تمامی قیمت های شارژ در هایپر فایر مطابق قیمت های اعلامی از سوی اتحادیه صنف فروشندگان و تولیدکنندگان لوازم ایمنی، کلاه و آتش نشانی است.

کاربر می تواند به تعداد دلخواه با تغییر در نوع کپسول، وزن و تعداد آن، قیمت گیری نماید تا با خیال راحت به ادامه ثبت سفارش وارد شود.

در صورتی که کاربر ثبت نام کرده باشد وارد مرحله بعدی ثبت سفارش می شود. در غیر این صورت باید:

  • اگر قبلا ثبت نام کرده است، به صفحه ورود رفته و اطلاعات کاربری خود را درج نموده و پس از ورود، ثبت سفارش نماید.
  • اگر قبلا ثبت نام نکرده است، ابتدا ثبت نام و سپس با درج کردن اطلاعات کاربری خود، وارد شده و ثبت سفارش نماید.

در این مرحله ابتدا سوالاتی در مورد محل کپسول‌ ها پرسیده می شود که پاسخ به این سوالات اختیاری است. در صورت وجود توضیحات اضافی، کاربر می تواند توضیحات خود را در بخش توضیحات وارد نماید.

پس از این مرحله، کاربر می بایست آدرس خود را وارد نماید. کاربر لیست تمامی آدرس های خود را خواهد دید. اگر آدرس مورد نظر در لیست نبود، می تواند با کلیک بر روی افزودن آدرس جدید، آدرس جدید را ثبت نماید.

پس از مشخص کردن آدرس، با کلیک روی دکمه «ثبت سفارش» سفارش مورد نظر ثبت خواهد شد. کارشناسان هایپر فایر، سفارش را بررسی و در صورت نیاز با سفارش دهنده در تماس خواهند بود.

شما مشتری گرامی، در صورتی که تمایل به شارژ کپسول آتش نشانی خود به صورت آنلاین دارید، بر روی لینک های زیر کلیک نمایید: