سال‌ها پیش شرکت همیار انرژی را بنا نهادیم تا با بالاترین کیفیت در حوزه حساس ایمنی در مقابل آتش‌سوزی و خطرات آن فعالیت نماییم. همیشه دغدغه بالاترین ایمنی و باکیفیت‌ترین محصولات را داشتیم چون معتقد بودیم کوچکترین خطا در این حوزه نابخشودنی است. در این مسیر، تجربه‌های زیادی کسب نمودیم. تجربه در کنار تخصص باعث شد قدم به قدم با تمام جوانب حوزه تجهیزات آتش‌نشانی زندگی کنیم و روز به روز بیشتر اهمیت ایمنی و استانداردسازی در این حوزه را درک نماییم. در تولید و توزیع مشارکت نمودیم تا هم نیازهای کاربران را بهتر بشناسیم هم تمام استانداردهای مورد نیاز را کسب نماییم.پس از سال‌ها تولید و توزیع تجهیزات آتش‌نشانی، با در نظر گرفتن پیشنهادات مشتریان خود، بر آن شدیم تا با راه‌اندازی یک پلتفرم مدرن به نام هایپرفایر، ارائه خدمات خود را گسترش دهیم. در این مسیر هم چون گذشته، نگاهمان به کاربران عزیز خواهد بود که با اطمینان و راحتی خاطر، تجهیزات مورد نظر خود را تهیه نمایند.

فروشگاه‌های زیادی وجود دارند که اقدام به فروش تجهیزات آتش‌نشانی می‌کنند. ما باور داریم تامین و فروش تجهیزات تخصصی باید در اختیار متخصصان آن حوزه باشد. ما نگاه صرفا تجاری به فروش تجهیزات آتش‌نشانی نداریم و سنگینی مسئولیت کار در حوزه حساسی که با ایمنی و سلامتی مردم عزیزمان سر و کار دارد، بر دوش خود احساس می‌کنیم. با همین احساس مسئولیت، تجربه و تخصصی که داریم، هر یک از کالاهای فروشگاه را از تمامی جوانب فنی بررسی خواهیم نمود و بعد از اطمینان از ایمن بودن، کالا را در معرض فروش خواهیم گذاشت. ما علاوه بر وظیفه فروشندگی، مشاورانی امین در حوزه تجهیزات آتش‌نشانی خواهیم بود.

فروشگاه تجهیزات آتش نشانی هایپرفایر

در فروشگاه هایپرفایر کاربران می توانند:

  • با کیفیت‌ترین و امن‌ترین محصولات را خریداری نمایند.
  • با مناسب‌ترین قیمت‌ها مواجه باشند.
  • با وجود تنوع محصولات حق انتخاب گسترده داشته باشند.
  • از پشتیبانی همه جانبه از سوی ما برخوردار باشند.
  • با در میان گذاشتن نظرات خود، در به‌روزرسانی‌های مستمر فروشگاه نقش داشته باشند.
  • با در دسترس قرار گرفتن جزییات دقیق هر محصول، با اطلاعات کامل محصولات دلخواه خود را بررسی و خرید خود را انجام دهند.

می‌دانیم که راه سختی را آغاز نموده‌ایم، زیرا در حوزه‌ای حساس فعالیت می‌نماییم. می‌دانیم کسب رضایت کاربران کار آسانی نخواهد بود. اما چون گذشته برای ارائه خدمات نوین و ایمن به کاربران خود تلاش می کنیم. با ما همراه باشید.