بیست و یکمین نمایشگاه صنعت ساختمان در نمایشگاه بین المللی تهران طی چهار روز در بازه ی زمانی بیست و دوم تا بیست و پنجم شهریور ماه برگزار شد و این چهار روز برای هایپر فایر جزو هیجان انگیز ترین روز های گذشته بود،‌ چرا که تیم ما توانست با تامین کنندگان و مشتریان عزیز و ارزنده ای ملاقات داشته باشد و بتواند با تبادل اطلاعات هم افزایی ایجاد کند. در ادامه مطلب با گزارش کوتاهی از عملکرد هایپرفایر در این نمایشگاه همراه شما هستیم.

روز اول، شروع هیجان انگیز همراه با چالش

نمایشگاه صنعت ساختمان4

اگر بخواهم از روز اول برایتان بگویم باید به این موضوع اشاره کنیم که خلوت بودن نمایشگاه یکی از نقاط قابل تامل در روز اول برگزاری نمایشگاه بود.

همکاران زیادی از شرکت های مختلف در نمایشگاه حضور داشتند و همراه با ما پذیرای بازدید کنندگان بودند.

روند آماده سازی غرفه طی شده بود و همه چیز برای یک میزبانی در خور  آماده بود.

بازدید کنندگان از غرفه را می‌توانم به سه دسته تقسیم کنم؛ تامین کنندگان، مصرف کننده ها و افرادی که هیچ زمینه ی ارتباطی با هایپر فایر نداشتند اما کنجکاو بودند که در مورد آن اطلاعات کسب کنند.

بعضی از تامین کنندگان به صورت خودجوش وارد غرفه می‌شدند و پس از دریافت توضیحات از طرف ما تمایل خود را به همکاری با ما اعلام می‌کردند و شماری از آن ها در ابتدا تمایل چندانی برای دریافت اطلاعات نداشتند اما تیم ما با گفت و گو توانست رضایت آن ها را برای همکاری جلب کند. عده ای نیز تمایل زیادی برای همکاری با هایپرفایر داشتند اما متاسفانه زمینه ی کاری این عزیزان با زمینه ی فعالیت هایپر فایر ارتباطی نداشت.

اما هایپر فایر اجازه نداد که این عزیزان دست خالی غرفه را ترک کنند بلکه با دریافت اطلاعات ایشان برای خرید های این عزیزان از فروشگاه تجهیزات آتش نشانی هایپر فایر، تخفیفاتی را در نظر گرفت.

همچنین برای مصرف کنندگان و مشتریانی که تمایل داشتند نیاز های مرتبط به کالای ایمنی و آتش نشانی خود را برای صرفه جویی در زمان به صورت آنلاین خرید کنند، فروشگاه هایپرفایر چنین تخفیفاتی را در نظر گرفت.

شماری از مشتریانی که از هایپر فایر بازدید کردند. سازندگان ساختمان و مجریان سیستم های اطفاء و اعلان حریق بودند که از فراهم شدن مسیری برخط برای خرید کالاهایشان از طریق فروشگاه هایپرفایر که موجب صرفه جویی در زمان و هزینه شده،‌ مسرور بودند.

روز اول با عملکرد نسبتا مناسب هایپر فایر و استقبال مسرت بخش بازدید کنندگان به اتمام رسید.

روز دوم،‌ آماده تر از همیشه

نمایشگاه صنعت ساختمان 1

در این روز تیم ما با توجه به روند طی شده در روز اول نمایشگاه آمادگی بیشتری را برای میزبانی کسب کرد و تصمیم بر این شد که تیم هایپر فایر نیز از نمایشگاه بازدید کند.

نمایشگاه با تمامی امکانات لازمه و در یک کلمه  به طور بی نقص در حال برگزاری بود و تعداد کثیری از تامین کنندگان در غرفه ها و سالن های نمایشگاه مستقر بودند.

یکی از نکات مثبت و قابل توجه این نمایشگاه رعایت کامل پروتکل های بهداشتی بود.

روز سوم، دریافت ایده های ناب

نمایشگاه صنعت ساختمان2

در روز سوم ایده های زیادی در رابطه با توسعه ی فروشگاه از بازدید کنندگان دریافت کردیم و این مشارکت از طرف بازدیدکننده ها برای ما لذت بخش بود.

در کنار میزبانی از بازدیدکنندگان در تلاش بودیم تا گزارش کاملی از فعالیت های تیم هایپر فایر در این نمایشگاه جمع آوری کنیم و به صورت ویدیو و عکس آرشیو کاملی از فعالیت تیم را جمع آوری کردیم.

تمامی این عکس ها در آلبوم تیم هایپر فایر قرار خواهند گرفت و به صورت خاطره ای ارزشمند در یاد ما خواهند ماند.

یکی از نکاتی که بازدیدکنندگان در بین صحبت ها به طور مکرر به هایپر فایر یادآور می‌شدند،‌ خوش برخوردی و رفتار حرفه ای تیم ما با آن ها بود.

روز چهارم، بهترین روز و آخرین روز نمایشگاه

نمایشگاه صنعت ساختمان3

به جرات می‎‌توانیم بگویم روز چهارم پر ازدحام ترین روز نمایشگاه بود و افتخار ملاقات با بازدید کنندگان محترمی از وزارت ها و فروشگاه های زنجیره ای و ارگان های دولتی را در این روز در نمایشگاه صنعت ساختمان داشتیم و این باعث افتخار تیم ما بود که از این عزیزان پذیرایی به عمل بیاوریم.

همچنین هر روز تعداد قابل توجهی از بازدید کنندگان رفتار خوب و حرفه ای تیم هایپر فایر را به ما یادآور می‌شدند و موجب رضایت مندی ما از نحوه ی خدمات رسانی هایپرفایر به این عزیزان شدند.

نتیجه:

غرفه ی هایپر فایر در راستای حفظ وقت و کمک رسانی به مردم عزیزمان در خرید و تکمیل تجهیزات اعلام و اطفاء برای اماکن خود با نازل ترین و کمترین قیمت ها اقدام به شرکت در نمایشگاه ساختمان نمود. این گروه با شرکت در بیست و یکمین نمایشگاه ساختمان باعث گردید تا اثرات مثبتی بر افراد حاضر در نمایشگاه شود. با شرکت در این حوزه اکثر ارگان های دولتی بخش های نظامی، صنعتی و دانشگاهی منتخب ایران از این غرفه دیدن کردند و پذیرایی و مشاوره های خوبی را نیز برای تجهیز کردن اماکن خود توسط تیم هایپر فایر دریافت کردند.

مفتخر بودیم که توانستیم در این نمایشگاه در خدمت حضور گرم شما عزیزان به خصوص نماینده هایی مانند نماینده ستاد ناجا، نماینده وزارت ارتباطات حومه تهران و یکی از اساتید بزرگ دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه شهید بهشتی و … نماینده های بالا مقام دیگر باشیم. تمامی آموزش های لازم در زمینه ی تجهیز کردن ساختمان و اماکن ها به این گروه افراد داده شد و طریقه ی ثبت سفارش در سامانه هایپر فایر به این حضار گرامی نیز آموزش داده شد. گروه هایپر فایر توانست با شرکت در این نمایشگاه تاثیرات مثبتی را در زمینه جلوگیری از حوادث آتش سوزی بر بازدید کنندگان گرامی گذاشته و آنها را از حوادث احتمالی آگاه کند.